dynamica team700

Динаміка та Aral – партнерство з 1999 року

"Динаміка" – це незалежна київська компанія, яка спеціалізується на імпорті та дистрибуції мастильних матеріалів найвищої якості. Менеджмент та ядро нашого колективу працює в одній команді вже понад 30 років. Нічим, окрім масла, ми не займалися, на наших очах та за нашої участі зароджувався та розвивався сучасний український автосервіс та нова промисловість. Можемо сміливо сказати про себе, що про масло ми знаємо все.

Наш шлях в цьому бізнесі розпочався в 1993 році. 90-ті – це була епоха становлення українського автомобільного бізнесу, період здобуття нового досвіду як для українських компаній, так і для західних корпорацій, що приходили на наш ринок. В той час знання даної теми більшістю споживачів зводилось до поділу моторних мастил на дві групи: вітчизняні та «мастила SAE», як їх тоді називали. Щодо останніх, найбільш популярним словосполученням було «масло SAE 15W-40».  

Наше перше знайомство з відділом експорту Aral відбулось в 1998 році. На той час це було незалежне німецьке підприємство (зараз Aral входить в групу British Petroleum). А першу партію мастильних матеріалів від Aral ми отримали восени 1999 року. Бізнес Aral в Німеччині – це як продаж палива, так і виробництво та реалізація мастильних матеріалів. Як тоді, так і тепер, Aral є незаперечним лідером німецького ринку нафтопродуктів, найбільшого в Європі та 4-го за розміром паливного ринку світу. Компанія на той час мала (і дотепер зберегла) мережу з понад 2500 АЗС в ФРН та сусідніх країнах, розробляла формули більшості своїх продуктів у власному дослідницькому центрі Aral-Forschung в м. Бохумі, мала асортимент мастил з понад 600 найменувань та експортувала продукцію в понад 50 країн світу.

Для нас стало великою честю приєднатись до успіху Aral. Втім, популярність та впізнаваність марки в Німеччині – це одна справа, а реалії українського ринку – зовсім інша. Нам прийшлось закотити рукава і розпочати складну та тривалу роботу з просування Aral на нашому ринку. Це було свого роду місіонерством. Непросто було донести людям істину, що дешеве масло одного разу стає дорогим. Втім, якщо говорити правду та давати час та аргументи для її перевірки в реальному житті, то вода камінь точить. Так, за кілька років кропіткої роботи нам вдалось вийти на обсяг збуту понад 1000 тон мастильних матеріалів на рік!

Тим часом глобалізація, що охопила світову економіку на початку 2000-х років, не оминула й Aral, одне з найстарших німецьких підприємств. З 2002 року спочатку частково, а потім повністю Aral переходить під контроль British Petroleum, гіганта світової нафтової індустрії. Для BP основною цінністю бізнесу Aral була і є доля на німецькому паливного ринку. Мастильний бізнес поступово втрачає ту широту асортименту, з якою ми починали дистрибуцію в 1999 році. Зокрема було прийнято рішення про зняття з виробництва продукції для мотоциклів, гальмівної рідини, деяких популярних на нашому ринку моторних олив, як наприклад Aral MegaTronic SAE 5W-50, тощо. Пізніше було прийнято рішення скоротити також програму для промисловості, пластичні мастила, антифризи та залишити виключно моторні оливи.

Однак на щастя, оптимізація та уніфікація ніяким чином не вплинула на якість самої продукції: як завжди Aral – made in Germany, і що важливо для репутації бренду – made for Germany. За всі ці роки в нас не було жодного нарікання на якість продукції, а сприйняття спеціалістами та споживачами марки Aral в Україні є чи не найкращим серед конкурентів.

Фірма "Динаміка" як офіційний дистриб'ютор Aral чимало зробила для популяризації та поширення мастил цієї марки на українському ринку. Нам довіряють тисячі покупців як надійному та порядному постачальникові. Ми не просто продаємо мастила, ми ділимось технічною інформацією, надаємо поради, консультації та виконуємо роль моста між виробником та споживачем. У випадку нештатних ситуацій, рекламацій, скарг, тощо, ми направляємо проби в сертифіковану лабораторію виробника в Німеччині.

Наші основні переваги:

• Високий рівень технічних знань та досвід наших спеціалістів
• Значні товарні запаси
• Присутність штатних співробітників компанії в більшості регіонів
• Локальні склади в обласних центрах України
• Продаж вроздріб через власний інтернет-магазин зі швидкою доставкою

Запрошуємо до співпраці! З нами приємно працювати.